FIERI SOT

Arrestohet “daja” nga Fieri, bosi i prostitucionit në Itali dhe thesari i tij i errët…

Përplaset me karrocën, ndërron jetë 48 vjecari.

Drejt përfundimit rehabilitimi i degës së Fierit, pjesë e kanalit vaditës Vjosë-Levan-Fier.

Rehabilitohet përroi i Koshovicës (FOTO)

Talenti fierak Realdo Fili, pranë firmës me Skënderbeun

Gatimet fierake serviren në kuzhinën e Zonjës Tefta

Shtatë cilësitë e një shpirti të lirë…

Policia kap dhe shoqëron autorin e dyshuar të plagosjes me armë zjarri të 19 – vjeçarit.

Fier, qëllohet me armë zjarri 19 vjeçari

Fuqia që gjendet në lëngun e shegës