FIERI SOT

Erërat e forta, probleme me energjinë në disa zona

Kesjana Goro bën ç’të dojë. Apolonia fitore me ”manita”, Xhindole tripletë (FOTO)

Fier, sekuestrohen tre motorë gomonesh, 2 në pranga

“Mes ujit të ngrohtë me kripë dhe një tërmeti të fortë, me bindje do të zgjidhja të dytin”

Humbi kontaktet sapo u kthye nga Greqia. Dëshmitarët: E pamë të hidhej në lumin Seman

Koço Kokëdhima në stadium ? Tifozët fierakë ”e masakrojnë” në ofendime

Tragjike në Fier, 20 vjeçari vetëvaret në banesë

Fier, vetëplagoset me armë gjahu 17 vjeçarja

Ideja e çmendur, ndeshja e rradhës e Xhulios në boksin profesionist do të zhvillohet në Fier (VIDEO)

Fierakja komenton fushaten e fundit te LGBT