FIERI SOT

Maturantët e ”Janaq Kilicës” zhvillojnë paraprovimet

Djali denoncon babanë 71-vjeçar në policinë e Fierit: Më dhunon

E rrihte vjehrra, nusja 25-vjeçare kërkon urdhër-mbrojtje

Evitimi i përmbytjeve në Fier, Republika Çeke financon 50 mijë euro

Ermal Meta, sukses madhështor, emocione dhe shumë të ftuar në Mediolanum Forum të Assago

Bashkia Fier, aktivitete kulturore për 1 Majin në Parkun e Apolonisë

Luftar Paja: Si u bëra me gjashtë vëllezër dhe një motër

“Më ka bërë të qaj për një javë”, Ermal Meta rrëfen historinë e dhimbshme nga jeta e tij

Identifikohet viktima e aksidentit në rrugën Levan – Fier

Aksident në Fier, makina përmbyset në rrugë, një i vdekur (VIDEO)