FIERI SOT

Aksidenti në Fier/ Vajzën 5-vjeçe e çojnë ‘të vdekur’ në spital, pas ndërhyrjes jep shenja jete

Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga, vdes shoferi 24-vjeç, plagoset pasagjeri

Ishte duke punuar tokën me zetor, 30-vjeçari përplas aksidentalisht për vdekje kushëririn e tij

Prezantohen masat e marra për mbarëvajtjen e sezonit turistik

Fier, dorëzohet projekti përfundimtar i tregut të gjësë së gjallë

Fier, vazhdojne investimet për përmirësimin e furnizimit me ujë (Video)

Ministri Klosi prezanton projektet zhvilluese të qeverisë për Fierin

Ishte shpallur në kërkim për dhunë në familje, ndalohet 42 vjeçari

Shkaktuan aksidente, arrestohen dy drejtues mjetesh në Fier

Deri kur do vijojnë ditët me shi dhe çfarë parashikohet për muajin korrik