FIERI SOT

Përplasi disa makina, arrestohet shefi i policisë së Patosit

Rruga Kardhiq-Delvinë dhe bypassi i Fierit, shkurtojnë në 3 orë udhëtimin Tiranë-Sarandë

Fërgesë me domate, gjizë e hudhra – Receta me shije të përsosur

Mbytet një peshkarexhë në grykëderdhjen e Semanit

Ushtron dhunë mbi gruan, ndalohet 42 vjeçari

Zjarri përfshin kodrat me ullishta të Vajkanit

Si mund të nxisim lindjen e njëherësh qëndrimin e më shumë shqiptarëve në vend? – Nga Erion Delvina

Apolonia kërcënon FSHB: Ne, në Grupin A ose në FIBA!

Aksident i rëndë në Divjakë, humb jetën 40 vjeçari nga Fieri

Del në qarkullim libri ”Fieri dhe fierakët e vjetër”, i autorit Sotiraq Bega.