FIERI SOT

Njoftohen nga kalimtarët dhe klientët, AKU bllokon 200 kg peshk në tregjet e Fierit dhe Lushnjës

Administratori Bregu jep ”ultimatum”, te gjithë jeni në ..

Mbështetje fermerëve, pastrohen kanalet kulluese në fshatin Buzëmadh

Konflikt për pronësinë, 53 vjeçari bën për spital dy vëllezërit

5 arsye pse celulari juaj nxehet – Si ta rregulloni

Inagurohet pastiçeria ”Ke Buono”, biznesi social më i ri në qytetin e Fierit

Patos/ Rruga “Koli Marku” do të transformohet plotësisht

ADISA/895 aplikime gjatë tetorit në qarkun Fier

Drejt përfundimit punimet në bllokun e lagjes ”Kongresi i Përmetit” (Video)

Ylli Baka ‘i këndon këngën’ Gaz Pajës. ‘O Gazi tu bëfsha unë, mos … (Video)