FIERI SOT

Rekordmeni i minutave, Jurgen Hidersha: Besa t’i harrojë pikët

Së shpejti libri më i ri ”Apolonia. Kujtimet e një futbollisti”, me autor Ilir Meçe.

Koncerti ”Nëntori i Çlirimit” përmbyll festimet për 28-29 Nëntorin

29 Nëntori, homazhe në varrezat e dëshmorëve

Bakalli: Ndaj Besës kërkojmë fitoren e vazhdimësisë

Futboll U19/ Apolonia e papërmbajtshme, dhuron spektakël në derbin ndaj Lushnjes

Bakalli: Ndaj Besës fitorja e vazhdimësisë

“Skënderbeu, luftëtar i madh i Shqipërisë”- një film midis fiksionit dhe historisë! – Nga Arben VELO

16 vjeçarja fierake shpallet kampione e Shqipërisë, thyen dhe rekordin kombëtar (Video)

Peshëngritje/ 16 vjeçarja fierake shpallet kampione e Shqipërisë, thyen dhe rekordin kombëtar (Video)