”Bar Living Family” lokali me i ri ne qytetin e Fierit

April 24, 2019

Bar Living Family lokali me i ri ne qytetin e Fierit . Ambiente komode dhe plot shije ku ju mund te shijoni momente relaksuese me miqte dhe familjaret tuaj. Me rastin e inagurimit te tij do te organizohet nje super feste ku e ftuar kengetare nga nga. E gjithe Shqiperia por edhe shume personazhe publike per ta bere mbremjen tuaj te paharrueshme.
Adresa : Zogu i Zi perballe gjimnazit ” Janaq Kilica”
Per prenotime na kontaktoni ne numrin e telefonit 0693032189