Sot, ”Maratona e këngës popullore” zbret në Fier

July 11, 2019

Ne kuadrin e ”Fieri Summer Fest” e cila organizohet nen kujdesin e vecante te kryebashkiakut Subashi, sot ne oren 20:00, ne  sheshin qendror te qytetit do te organizohet ”Maratona e Kenges Popullore”. Eventi me i rendesishem dhe me masiv i sezonit te veres, zhvillohet per te 11-tin sezon rresht.