FIERI SOT
Missing Featured Image

Ngjarja e rëndë: Detajet e reja nga policia

Missing Featured Image

Drejtori i Policisë sqaron si ndodhi ngjarja: I morën ar mën efektivit nga brezi dhe qëlluan (Video)

Missing Featured Image

Flet drejtoresha e spitalit: Ja gjendja e të lënduarve

Missing Featured Image

Fier / Ja si nisi sherri ku u plag osën 3 persona

Missing Featured Image

Ja si nisi sherri. Një person i ar matosur hyn në spital, pla gos 3 vetë.

Missing Featured Image

Konflikt mes të rinjve në Fier, policia shoqëron disa persona

Missing Featured Image

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me ar më në Fier, dyshohet për disa të pl agosur

Missing Featured Image

Dyshja fierake, Roshi e Bare grumbullohen nga kombëtarja e Shqipërisë

Missing Featured Image

A janë gjeni mëngjarashët?

Missing Featured Image

Kur pushimet shkojnë keq. Ja se çfarë shkruan një nënë.