Ngjarja e rëndë: Detajet e reja nga policia

Në Levan të Fierit, gjatë një konflikti mes dy familjeve janë dëmtuar me sende të forta dy shtetas G.ZH dhe D.Zh, ndërsa shtetasit K.L. dhe E.M. janë lenduar me mjet prerës. Të pla gosurit janë transportuar për në Spital, për ndihmë mjekësore. Në Urgjencën e spitalit një prej shoqërueseve të të dëmtuarve i ka marrë […]

Continue Reading

Drejtori i Policisë sqaron si ndodhi ngjarja: I morën ar mën efektivit nga brezi dhe qëlluan (Video)

Dy persona jane shoqëruar nga policia e Fierit pak pas ngjarjes se rende qe ndodhi ne ambientet e Urgjences se Spitalit mbremjen e sotme dhe dy te tjere jane ne kerkim. Drejtori i Policise se Fierit nga spitali beri me dije se tre persona kane mbetur te pla gosur, teksa per nje te dyshuar qe […]

Continue Reading

Flet drejtoresha e spitalit: Ja gjendja e të lënduarve

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Fierit. Një person i ar.matosur ka hyrë në ambientet e Spitalit Rajonal Fier dhe ka qëlluar në drejtim të personave të tjerë, duke pl.agosur 3 prej tyre. Mësohet se atentatori dhe të pl.agosurit kishin pasur më herët një sherr. Menjëherë pas ngjarjes, policia dhe FNSH kanë […]

Continue Reading

Fier / Ja si nisi sherri ku u plag osën 3 persona

Tre persona raportohet se janë pla.gosur nga të shtënat me ar.më zjarri në qytetin e Fierit mbrëmjen e sotme (31 gusht). Sherri mes dy grupeve nisi në Levan-Sipas të dhënave paraprake mësohet se ka ndodhur një sherr mes dy grupeve, të cilët në fillim janë konfliktuar me sende të forta në Levan, ndërsa më pas […]

Continue Reading

Ja si nisi sherri. Një person i ar matosur hyn në spital, pla gos 3 vetë.

Një ngjarje e rëndë e ndodhur në mjediset e Spitalit të Fierit ka tronditur qytetin. Gazetari Ervis Kuçi raportoi për “News 24” se një person i ar matosur ka hyrë në ambientet e spitalit dhe ka që.lluar ndaj disa shtetasve, duke pla gosur 3 vetë. Bëhet me dije se në Levan ka pasur një sherr […]

Continue Reading

Konflikt mes të rinjve në Fier, policia shoqëron disa persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Fier. Paraprakisht raportohet se ka të shtëna me ar më zjarri dhe si pasojë kanë mbetur të pla gosur tre persona. Faxweb raporton se të shtënat kanë ndodhur brenda Urgjencës së Spitalit Rajonal në Fier. Dyshohet se përplasja me ar më ka ndodhur pas […]

Continue Reading

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me ar më në Fier, dyshohet për disa të pl agosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Fier. Paraprakisht raportohet se ka të shtëna me ar.më dhe si pasojë kanë mbetur të pl.agosur disa persona. Të shtënat kanë ndodhur pranë Urgjencës së Spitalit Rajonal në Fier. Dyshohet se përplasja me ar.më ka ndodhur pas një konflikti midis të rinjve. Konflikti ka […]

Continue Reading

Dyshja fierake, Roshi e Bare grumbullohen nga kombëtarja e Shqipërisë

Trajneri i Kombëtares, Edy Reja ka bërë publike mesditën e sotme listën e futbollistëve të grumbulluar për 2 ndeshjet e vlefshme për kualifikueset Euro 2020. Mes 25 futbollistëve të grumbulluar janë edhe dy fierakët, i zakonshmi Odise Roshi, dhe Keidi Bare i cili po shkelqen te Malaga ne kete fillim sezoni, duke u cilesuar nga […]

Continue Reading

Kur pushimet shkojnë keq. Ja se çfarë shkruan një nënë.

E keni parasysh atë momentin kur të gjithë mezi presin pushimet për t’u çlodhur? Mirë pra, unë jo. Sapo jam kthyer këtë javë dhe them nuk ka si puna. Të paktën këtu rri ulur në karrige dhe nuk më dhemb mezi gjithë ditën si gjatë kohës së pushimeve. Pushime u thënçin, sepse nuk kam pushuar […]

Continue Reading