Nata e dytë e ”Festës së Miqësisë” sjell argëtim pamasë (Foto)

August 16, 2019

”Festa e Miqesise” i ka gjalleruar se tepermi mbremjet ne qytetin e Fierit. Dje ishte nata e dyte e kesaj feste e cila ka mbushur cdo cep te sheshit te ish-markata.

Atmosferen per te pranishmit e kane ndezur edhe me shume kengetaret e ftuar Aurrel Thellimi dhe Anxhela Persiteri, te cilet kane kenduar dhe kercyer duke konsumuar birren ”Elbar”, kryefjalen e kesaj feste.