FIERI SOT

Leon Rei, Francezi me zemër shqiptare – Nga Ilirjan Gjika

Fier, ndalohet një 51 vjeçar, qëlloi në ajër me armë zjarri

Missing Featured Image

Fier, çelet ekspozita “Master Elite Exhibition”

Ndërhyrje rrënjësore në rrugën ”Tonç Kilica” në Sheq të Vogël

Missing Featured Image

Censi, INSTAT nis në vitin 2020 regjistrimin e popullsisë dhe banesave

Ulje temperaturash dhe rreshje shiu, ja si do të jetë moti për sot

Missing Featured Image

Kujdes! Këtë pjatë porcelani mos e përdorni, është e rrezikshme

Missing Featured Image

Fenomen i çuditshem ne Fier, shi me shkume

Missing Featured Image

Një stuhi e frikshme godet Fierin (Video)

Nga u mor emri LEK për monedhën kombëtare?! Propozimet alternative në seancën e 1922: Të quhet Skënder ose Shqipe