Tuesday, September 22, 2020

admin

4016 POSTS0 COMMENTS

“Më vjen turp nga njerëzit” – Babai i kërkon djalit të dale nga shtëpia

Në seancën e ndërmjetësimit “ Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i...

Vllaznia – Apolonia, me rrjeta të paprekura (Foto)

Apolonia ka shfrytezuar bojkotin e kampionatit per te zhvilluar diten e djeshme nje miqesore ndaj Vllaznise ne stadiumin ''Loro Boriçi".

4 humbje jete dhe 159 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

159 raste pozitive me covid janë regjistruar në 24 orët e fundit. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, që nga fillimi i pandemisë në...

Fier/ 19 vjeçari me makinë aksidenton këmbësorin

Një 46-vjeçar këmbësor është ak sidentuar mbrëmjen e sotme në Fier. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin Daullas rreth orës 21:15,...

5 humbje jete dhe 153 te infektuar gjate 24 oreve te fundit. Raste te shumta edhe ne Fier

Gjatë ditës së sotme, 153 persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërsa 5 të tjerë kanë ndëruar jetë në vendin tonë gjatë...

“Blindohet” Fieri, FNSH e Shqiponjat kontrolle të gjithë drejtuesve të mjeteve

Grupet e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë dhe Forcat Shqiponja kanë zhvilluar një sërë kontrollesh në Fier, për goditjen e rasteve me...

Vitamina kryesore për një kujtesë të fortë, doza e duhur dhe ushqimet ku e gjeni

Pavarësisht të gjithë këshillave të mjekëve dhe ekspertëve për një dietë sa më të pasur ushqimore, duket se mungesat në vitamina janë...

“Apolonia e denjë për elitën”, Smaçi: Do të paraqitemi siç duhet në Superiore – Nga Bujar Rama

Erisildo Smaçi do të luajë sezonin e dytë për ngjyrat e Apolonisë. Ai është bërë pjesë e bardhejeshilëve verën e kaluar, por,...

Sa Hapa Duhet të Bëni Në Ditë Për Shëndet të Mirë

Aplikacionet e fundit na mundësojnë që të numërojmë hapat që kryejmë çdo ditë, me shpresën se ky lloj aktiviteti fizik përmirëson shëndetin.

TOP AUTHORS

4016 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Ekspertja e ISHP tregon skenarët: Kur mund të mbyllen shkollat

Me hapjen e shkollave, ekspertët e shëndetit publik deklaruan se do të kishte rritje të numrit të infektimeve. Por ka kaluar vetëm...

Kek pa miell dhe sheqer – Përbërësit sekret të një ëmbëlsire të shëndetshme

Kjo është receta që çdo amvisë duhet të ketë patjetër në listën e recetave të ëmbla të saj. Pa...

E pazakontë !! Dashurohet me njerkun, z hduket 15 vjeçarja

Një histori e pazakontë dashurie mes një 60-vjeçari dhe një të miture 15 vjeçe, u rrëfye në emisionin Pa Gjurmë, në Report...

Keidi Bare niset drejt Barcelonës, sot vizitat mjekësore dhe firma në klubin e ri

Keidi Bare bëhet gati për etapën e re të karrierës së tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, sot u ka dhënë lamtumirën shokëve...