Thursday, January 21, 2021

admin

4332 POSTS0 COMMENTS

Ministria e Energjisë: ARMO do paguajë rrogat nesër

  Ministria e Energjetikës ka dhënë detaje nga takimi i Gjiknurit dhe Ahmetajt me përfaqësuesit e naftëtarëve të kompanisë ARMO në Ballsh. Me kërkesë të...

Trajneri i Apolonisë Ndriçim Kashami, tregon sekretet

Është mbyllur ky vit futbollistik dhe Apolonia e Fierit e sheh veten në vendin e pestë të renditjes në grupin B të Kategorisë së...

Fieraku Ermal Meta ”godet” sërish

Kantautori shqiptar Ermal Meta për të tretën herë radhazi do të jetë pjesë e Festivalit të muzikës italiane Sanremo 2018. Në duet me këngëtarin e...

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën i riu (Video)

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Fier pasditen e sotme, ku një i ri ka humbur jetën. Sipas informacioneve policore, rreth orës 18:00, në...

Biblioteka Publike Fier, koncert festiv dhe dhurata për fëmijët në nevojë

“Gezimi, kur ndahet me te tjeret, shtohet”-ky eshte mesazhi i aktivitetit te festave te fundvitit i Bibliotekes Publike Fier, ku ne bashkepunim me Fondacionin...

Makina del nga rruga në aksin Fier-Seman, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:50, në aksin rrugor Fier-Seman. Një mjet tip “Fiat punto” me...

Lëvizte pa leje drejtimi, ndalohet 31 vjeçari

*Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasin: -Armelind Ristani, 31 vjeç, banues në Fier. Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në vendin...

Fier, kapet me drogë, në pranga 51-vjeçari

Një shtetas i moshës 51-vjeçare është arrestuar nga policia e Fierit. Uniformat blu bëjnë të ditur se i ndaluari është shtetasi Jorgos Angjelidhis, 51...

Fier / Biznesmeni thyhen “arrestin e shtëpisë”, dhunon 28-vjeçaren

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 36-vjeçar pasi kishte thyer masën e sigurisë si dhe ka dhunuar një 28-vjeçare.   Burime zyrtare të policisë...

Fier, superdekor per festat e fundvitit (VIDEO)

Ekstravagant por qëllimi është përmbushur. Fierakët po e duan sërish qytetin e tyre. Festat e fundvitit përkuan me përfundimin e investimeve për bulevarde dhe parqe...

TOP AUTHORS

4332 POSTS0 COMMENTS

Most Read

Mjeku fierak u rikonstrukton totalisht shtepine familjes ne nevoje

Para disa muajsh kemi publikuar rastin e familjes Meleq Seferi nga Kallmi i Madh, te cilet ndodheshin ne veshtiresi ekonomike dhe kushte...

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.