Saturday, September 26, 2020
Home Turizëm "Barracuda Beach Bar" një mundësi më tepër për pushime të bukura

“Barracuda Beach Bar” një mundësi më tepër për pushime të bukura

Plazhi “Barracuda” i cili ndodhet ne Zvernec, eshte nje nga hapesirat shlodhese te cilat ndodhen ne plazhet tona ranore.


Barracuda e ka marre emrin nga nje peshk i ujerave te thella i cili gjendet ne detet tona Jon dhe Adriatik, gjithashtu gatuhet ne restorantin me te njejtin emer qe ne kemi vendosur ti dedikojme kete shkrim.
Nga kuzhina me peshk te fresket, dhe perime nga bahcja e lokalit, tek “Beach Bari” ku mund te konsumosh cdo pije, e deri tek cadrat dhe lojrat per femijet, “Barracuda” eshte pa dyshim nje hapesire e bukur dhe relaksuese per cdo pushues.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Fier/ Kapet i shpalluri në kërkim për kult ivim dr oge! Ndalohet edhe një 26-vjeçar

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier dhe...

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Recent Comments