Tuesday, January 26, 2021
Home Aktualitet "Baumarket" hap dyqan ne qytetin e Fierit - Cdo gje per shtepinë...

“Baumarket” hap dyqan ne qytetin e Fierit – Cdo gje per shtepinë tuaj e gjeni aty

Kompania e njohur “BauMarket” hap filialin e saj dhe ne qytetin e Fierit. Ishte dita e fundit e muajit Korrik e cila celi mega dyqanin e saj ne pjesen veriore te qytetit, ne rrugen “Kastriot Muco” ose sic njihet ndryshe rruga e Celigradit e cila tashme eshte dhe rruga lidhese me Bypass-in e Fierit.

Ne inagurimin e Filialit te Fierit, pati perfaqesues te firmes BauMarket, miq te sipermarresve nga familja Maloku ne Fier si dhe shume kliente te cilet nuk hezituan te blinin produktet qe iu nevojiteshin pasi dita e pare pati dhe ulje te medha cmimesh.

Tek Baumarket do te gjeni mbi 6500 artikuj per shtepine tuaj. Mos hezitoni ta vizitoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Mjeku fierak u rikonstrukton totalisht shtepine familjes ne nevoje

Para disa muajsh kemi publikuar rastin e familjes Meleq Seferi nga Kallmi i Madh, te cilet ndodheshin ne veshtiresi ekonomike dhe kushte...

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Recent Comments