Tuesday, August 11, 2020
Home Aktualitet "Baumarket" hap dyqan ne qytetin e Fierit - Cdo gje per shtepinë...

“Baumarket” hap dyqan ne qytetin e Fierit – Cdo gje per shtepinë tuaj e gjeni aty

Kompania e njohur “BauMarket” hap filialin e saj dhe ne qytetin e Fierit. Ishte dita e fundit e muajit Korrik e cila celi mega dyqanin e saj ne pjesen veriore te qytetit, ne rrugen “Kastriot Muco” ose sic njihet ndryshe rruga e Celigradit e cila tashme eshte dhe rruga lidhese me Bypass-in e Fierit.

Ne inagurimin e Filialit te Fierit, pati perfaqesues te firmes BauMarket, miq te sipermarresve nga familja Maloku ne Fier si dhe shume kliente te cilet nuk hezituan te blinin produktet qe iu nevojiteshin pasi dita e pare pati dhe ulje te medha cmimesh.

Tek Baumarket do te gjeni mbi 6500 artikuj per shtepine tuaj. Mos hezitoni ta vizitoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Situatë kritike në Fier dhe Patos. Një futbollist rezulton i infektuar

Vatra të reja infeksioni janë shfaqur në Fier dhe Patos me 12 të infektuar nga koronavirusi. Në Patos...

140 raste të reja dhe 5 humbje jete. Rekord rastesh të reja në Fier !!

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në përditësimin e të dhënave të pandemisë së COVID-19, ka njoftuar se në 24 orët e...

Femrat e jetës time kanë pirë më shumë uiski se sa ujë, deputeti hap arkivat, tregon kaçurrelat

Deputeti Kostaq Papa, i cili bëri bujë për deklaratën e tij në Kuvend, ku tha se kur ishte i ri dhe kur...

Përse shpesh njerëzit martohen me një person tjetër nga ai që duan?

Një student e pyeti Profesorin, “Përse shpesh njerëzit martohen me një person tjetër nga ai që duan?”Profesori i tha: “Për t’iu përgjigjur...

Recent Comments