FIERI SOT
Missing Featured Image

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën 65 vjeçari

Missing Featured Image

Policia kontrolle të befasishme gjatë mesnatës (Video)

Missing Featured Image

23 vjeçari u gjet i pajetë në kanal, të tjera detaje

Missing Featured Image

Vapë Përvëluese Ditë – Natë, Kur Nis Vala e Të Nxehtit dhe Sa Do Zgjasë

Missing Featured Image

Municione drejt Italisë, arr estohen dy të rinj nga Fieri në portin e Durrësit

Missing Featured Image

Digjet makina në aksin Fier-Seman

Missing Featured Image

E rëndë/ Digjet makina, ndërron jetë shoferi nga Fieri, partnerja e tij në spital.

Missing Featured Image

Sot Dita e Arafatit/ Zbuloni çfarë përmban kjo ditë

Missing Featured Image

Fier/ Kultivim bimësh nar kotike, policia godet dy raste

Missing Featured Image

Panik në Fier, zjarri i madh shkrumbon pyllin, rrezikohen banesat (Video)