Tuesday, September 22, 2020
Home Njoftime

Njoftime

Most Read

Ekspertja e ISHP tregon skenarët: Kur mund të mbyllen shkollat

Me hapjen e shkollave, ekspertët e shëndetit publik deklaruan se do të kishte rritje të numrit të infektimeve. Por ka kaluar vetëm...

Kek pa miell dhe sheqer – Përbërësit sekret të një ëmbëlsire të shëndetshme

Kjo është receta që çdo amvisë duhet të ketë patjetër në listën e recetave të ëmbla të saj. Pa...

E pazakontë !! Dashurohet me njerkun, z hduket 15 vjeçarja

Një histori e pazakontë dashurie mes një 60-vjeçari dhe një të miture 15 vjeçe, u rrëfye në emisionin Pa Gjurmë, në Report...

Keidi Bare niset drejt Barcelonës, sot vizitat mjekësore dhe firma në klubin e ri

Keidi Bare bëhet gati për etapën e re të karrierës së tij. Mesfushori i përfaqësueses shqiptare, sot u ka dhënë lamtumirën shokëve...