HomeNjoftime

Njoftime

Qeveria vendos: Kush kultivon mbi 1 hektar grurë përfiton 300 mijë lekë subvencion!

Qeveria ka vendosur të mbështesë prodhimin e grurit në këtë periudhë të vështirë për shkak të luftës në Ukrainë. Ministrja Krifca ka bërë me dije se kush kultivon mbi 1 hektar grurë përfiton 300 mijë lekë subvencion. “1.2 milardë lekë i shtohen buxhetit të skemës...

Vendimi i fundit i qeverisë/ Pushime të paguara për punonjësit e administratës që dhurojnë gjak vullnetarisht, përfitojnë dhe qytetarët

Të gjithë punonjësit e administratës që dhuron vullnetarisht gjak, do të marrë dy ditë pushim të paguara nga shteti. Ky është vendimi i fundit i Qeverisë, i komunikuar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Manastirliu tha se objekt i vendimit janë punonjësit e administratës, të cilët...
spot_img

Keep exploring

Shitet apartament 2+1 ne lagjen “Apollonia” ne Fier

Shitet apartament kati i 7-te 120 meter katror ne lagjen Apollonia ne Fier. Apartamenti eshte...

Shitet toka me siperfaqe 360 m2, ne lagjen “16 Prilli” ne Fier

Shiten toka me siperfaqe 360 m2, (nga te cilat 300 m2 jane me dokumenta...

Shitet hyrja 2+1 ne lagjen “Kastriot” ne Fier

Shitet hyrja, 2 dhoma gjumi + sallon ne lagjen "Kastriot" (perbri gjimnazit "Janaq Kilica"). Hyrja...

Shitet vila 2 kateshe ne qytetin e Fierit (Foto)

Shitet Vile 2 kateshe ne lagjen "Sheq i Vogel" ne Fier E gjithe shtepia ka...

Kompleksi Albes kerkon te zgjeroje stafin, ja pozicionet qe kerkohen

Kompleksi Albes ne hyrjen veriore te qytetit te Fierit, eshte nje nga bizneset me...

Jepet me qira ambienti 140m2 në pedonalen e vogël në Fier

Jepet me qira ambient biznesi kati 140m2 ne rrugen me te frekuentuar te Fierit...

Jepet me qira apartamenti 1+1 në lagjen “15 Tetori”, Fier (Foto)

Jepet me qira apartament 1+1 i sapo rikonstruktuar, me ballkon dhe kuzhine me vete,...

Shitet ose jepet me qira shtëpia në lagjen “Sheq i Madh”, Fier

Shitet ose jepet me qira shtepia e mobiluar, 150m2 + truall 950m2, 3 dhoma...

Jepet me qira hyrja 1+1, në lagjen “Liri Gero” Fier

Jepet me qira hyrje 1+1 , e mobiluar. Ne lagjen “Liri Gero” FIER, parafabrikati nr...

Java nis me shi e rrebesh, më pas…/ Mësoni si do të jetë moti për 7 ditët që vijnë

Java do të nisë me shi dhe rrebesh, ndërsa pritet që të ndryshojë ditët...

Shitet apartamenti 121m2 në qendër të Lushnjes (Foto)

Shitet apartamenti ne katin e 8-te te banimit 121m2, 2 dhoma, sallon, korridor i...

OKAZION- Shitet parkingu 500m2 në lagjen 8 shkurti, Fier

OKAZION- Shitet PARKINGU 500m2, me çertifikatë pronësie dhe leje ndërtimi për Parking. Adresa: Rruga “Thoma...

Latest articles

Qeveria vendos: Kush kultivon mbi 1 hektar grurë përfiton 300 mijë lekë subvencion!

Qeveria ka vendosur të mbështesë prodhimin e grurit në këtë periudhë të vështirë për...

Vendimi i fundit i qeverisë/ Pushime të paguara për punonjësit e administratës që dhurojnë gjak vullnetarisht, përfitojnë dhe qytetarët

Të gjithë punonjësit e administratës që dhuron vullnetarisht gjak, do të marrë dy ditë...

Njoftim i RËNDËSISHËM për maturantët, hapet sot portali për aplikimin në universitet, ja afati i fundit

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka njoftuar se duke filluar nga dita e sotmë...

Aksident në Fier, makina përplas fëmijën 4-vjeç, shoqërohet shoferi

Një automjet ka aksidentuar një fëmijë 4 vjeç në fshatin Vlosh të Fierit. Fëmija ndodhet...