Monday, August 3, 2020
Home Personazh

Personazh

Rrëfehet fierakja e Portokallisë: Marrëdhënia me Briselda Shehajn dhe prapaskenat e spektaklit të humorit

Ajo është shfaqur në spektaklin më të madh të humorit me personazhe të ndryshme. Më i spikaturi ka qenë ai i drejtoreshës së dikurshme...

Fasion Mylka, kuzhinieri fierak me nam në Tiranë

Një emër i veçantë për një histori suksesi të veçantë. Ai, si shumë prej nesh, vijnë nga një familje e thjeshtë, por fisnike në...

Fieraku që e ka zërin si Aleksandër Gjoka (Video)

Fjorentin Dore, eshte emri i kengetarit fierak i cili ka bere per vete te gjithe me zerin e tij. Zeri i tij i vecante,...

Henri Haxhiraj një histori suksesi. Fieraku ambicioz që po prek majat në Gjermani.

  Shqiptarët e suksesshëm në biznes por jo vetëm, kanë qenë prezentë në faqet e mediave kryesore në Gjermani, ditët e fundit. Puna e tyre është...

Pëllumb Jakupi, Nderi i Mundjes Shqiptare!

Vitet kanë kaluar, por pasioni, dashuria dhe kujtimet për mundjen nuk janë shuar te Pëllumb Jakupi, madje arritjet e tij ndër vite në këtë...

Most Read

Ja cilat profesione paguhen më shumë në vendin tonë

Kushdo që kërkon të vazhdojë arsimin e lartë, apo të mësojë për një profesion të caktuar, në finale ka si qëllim të...

U akuzua per nje tender, vellai motres: Nuk me ndihmove…!

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë aspak të thjeshtë të zotit Gëzim. Ai rrëfeu në studio...

Greqia ndryshon vendimin, lejon fluturime me Shqipërinë

Autoriteti i Aviacionit Civil grek njoftoi zëvendësimin e direktivës së 1 Gushtit lidhur me fluturimet ajrore drejt dhe nga Shqipëria dhe Maqedonia...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti infektohet me koronavirus: Kam kollë, nga sot jam në izolim

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti nëpërmjet...