Tuesday, September 22, 2020
Home Sociale

Sociale

Historia e nënës që luftoi kundër të gjithëve për të sjellë në jetë një djalë

Te jetosh mes malesh, me nje femije, dhe kjo sepse jeta nuk eshte treguar asapk e drejte me ty. Pervec se duhet...

41-vjeçarja rrëfen historinë e trishtë: Nuk u ktheva kurrë në atë shtëpi të mallkuar

Nuk kishte mbushur ende 17 vjeçe asokohe dhe bie pre e një përd.hunimi, dramë kjo që po e përndjek gjithë jetën. Quhet...

3 javë pa takuar djalin, gazetarja: Doja ta prekja dhe nuk e prekja dot

Në programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte e ftuar gazetarja dhe spikerja e njohur e lajmeve në televizionin Klan Plus,...

Ish-bashkëshorti: Nëse të kam prekur me dorë, mos dalsha më prej këtu

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli problematikën mes dy ish-bashkëshortëve. Lindita dhe Agimi janë prindër të 3 djemve dhe për...

U njoh në Facebook me të dashurën: Më pëlqeu në pamje, por

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan ndryshe nga çdo puntatë tjetër ditën e sotme nuk u zhvillua në studion e së...

Zhduket në Madrid i riu nga Patosi, nëna rrëfen bisedën e fundit në telefon

Nëna thotë se Spanja ishte destinacion i pa njohur më parë, pas qëndrimit 2 mujor në Belgjikë duke punuar në të zezë...

Dha borxh me interes, prishet miqësia mes shokëve! Probleme të papritura edhe me ish-gruan

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme konfliktin midis dy shokëve. Shkak për mosmarrëveshje midis tyre është bërë...

Gjendet i riu nga Fieri që humbi gjurmët në Hamburg

Humbi gjurmët nga Hamburgu i Gjermanisë, më 28 maj, të këtij viti zbulohen gjurmët e te riut. Mësohet se 20-vjeçari Kevin Ademi,...

9-vjeçari autik arrin të krijojë fjalorin e veçantë

Sot në studion e ‘’ Rreze Dielli’’ ishte I ftuar Jamarbër Hoxha dhe babi I tij Kujtim Hoxha. Jamarbër është një djalë...

Zhduket 20-vjeçari nga Fieri! Prej një viti ishte azilant në Gjermani

20-vjeçari nga Fieri, Kevin Ademi humbet kontaktet nga Hamburgu i Gjermanisë, qytet në të cilin kishte shkuar në kërkim të një vendi...

U zhduk 9 muaj më parë, 40-vjeçari dyshohet se bën jetën endacaku në Fier

Humbi 9 muaj më parë dyshohet se bën jetën e një endacaku. Rikthimi i historisë së 40-vjeçarit,...

Një jetë me vuajtje, gruaja nga Fieri rrëfen dramën: Burri donte të më nxirrte në rrugë, vjehrra thoshte ‘fëmijët do i shesim’

Sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” në News24 ka ardhur rëfimi i një nëne nga Fieri....

Most Read

Ulet numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koronavirus 131 persona. Keshtu...

49 vjeçarja denoncon, e përndjek burri i të dashurës së të shoqit

Një 49 vjeçare e cila e gjeti bashkëshortin në flagrancë teksa ai e tradhtonte me një tjetër grua të martuar, pretendon se...

U kap me pi stoleta në kufi dhe gënjeu për shtatzëninë, Gjykata jep vendimin për Fjolla Morinën

Pas ndalimit , këngëtarja ka qenë në gjendje të rëndë p sikologjike, ku pas analizave të kryera,...

Shifrat/ Rama shpall vendimin: Zero tatim fitimi për biznesin e vogël dhe zero TVSH deri në 10 mln lekë të reja xhiro

Zero tatim fitimi për biznesin e vogël (deri 14 mln lekë të reja xhiro) dhe zero tvsh deri në 10 mln lekë...