FIERI SOT
Missing Featured Image

Një tjetër person humb jetën nga koronavirusi në Shqipëri

Qëndrimi në karantinë, mjeku Dashamir Gjergji këshillon: Ja vitaminat që duhet të marrim për të ‘luftuar” Koronavirusin

Keidi Bare: Me fat që kam familjen afër

COVID-19/Humb jetën në spitalin infektiv pacientja 71-vjeçare, vuante nga hipertensioni

Fier, çifti i bashkëshortëve pozitiv me COVID-19, dezinfektohet pallati (Video)

A transmetohet Covid-19 përmes ushqimit ?

Fermerët e Fierit punojnë për të furnizuar tregun me fruta–perime të freskëta

Psikologët sugjerojnë: Ja si të shmangni stresin gjatë këtyre ditëve

“Kush del nga shtëpia është naiv, budalla ose kriminel”, mjeku në QSUT: Ja skenarët kundër COVID-19 nëse rendohet gjendja

Shkon ne 146 numri i te infektuarve ne Shqiperi, Fierit i shtohen dy raste te reja, dhe shkon ne 14