Monday, August 3, 2020
Home Sociale Doni të mësoni një zanat? Këtë mundësi ua ofron ''Qendra Sociale Murialdo"...

Doni të mësoni një zanat? Këtë mundësi ua ofron ”Qendra Sociale Murialdo” Fier

Një kurs profesional, mund të jetë zgjidhja për të gjetur një vend pune dhe per nje te ardhme profesionale te sigurte, duke parë nevojën që tregu shqiptar i punës ka për zanate të tilla si: elektroaut, hidraulik, saldator, dizajn dhe multimedia, marangoz, asistent zyre dhe menaxhim etj.

Qendra Sociale Murialdo, eshte nje mundesi mjaft e mire per te rinjte fierake, por jo vetem, per te fituar nje zanat me nje kosto shume te ulet dhe me pas disa mundesi punesimi.

Qendra Sociale Murialdo (QSM) për formimin profesional dhe edukimin e të rinjve” është një shoqatë me karakter edukues, humanitar, jo shtetëror, pa qëllime përfitimi, që ka filluar aktivitetin e saj nga viti 1994. Gjate 25 viteve te aktivitetit te saj, kane qene te shumte nxenesit e dale nga bankat e kesaj shkolle, te gjithe te pergatitur e te kualifikuar me se miri.

Nje shans qe nuk duhet humbur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Ja cilat profesione paguhen më shumë në vendin tonë

Kushdo që kërkon të vazhdojë arsimin e lartë, apo të mësojë për një profesion të caktuar, në finale ka si qëllim të...

U akuzua per nje tender, vellai motres: Nuk me ndihmove…!

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë aspak të thjeshtë të zotit Gëzim. Ai rrëfeu në studio...

Greqia ndryshon vendimin, lejon fluturime me Shqipërinë

Autoriteti i Aviacionit Civil grek njoftoi zëvendësimin e direktivës së 1 Gushtit lidhur me fluturimet ajrore drejt dhe nga Shqipëria dhe Maqedonia...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti infektohet me koronavirus: Kam kollë, nga sot jam në izolim

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti nëpërmjet...

Recent Comments