Saturday, September 26, 2020
Home Aktualitet Fier, drejtonte mjetin i dehur, arrestohet 57 vjeçari

Fier, drejtonte mjetin i dehur, arrestohet 57 vjeçari

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasin:

M. Murataj, 57 vjeç, banues në Fier, pasi:

Në aksin rrugor Fier-Lushnje, u kap duke drejtuar mjetin tip Land Rover me targa FR 4600 D, në gjëndje të dehur në masën 1.10 mg/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Shi dhe përmbytje në fundjavë, “Mbrojtja Civile” shkresë 5 qarqeve: Ja qytetet në rrezik!

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka dërguar letër pesë prefektuarave në vend, për të marrë masa pasi gjatë fundjavës pritet mot...

Recent Comments