Tuesday, November 24, 2020
Home Aktualitet Fier, rrëzohet rrapi shekullor, dëmtohen katër makina (Foto)

Fier, rrëzohet rrapi shekullor, dëmtohen katër makina (Foto)

Një rrap shekullor është rrëzuar përtokë në aksin rrugor Fier-Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit.

Pema ka rënë pranë disa makinave në parkim, duke dëmtuar 4 prej tyre.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zhvendosjen e pemës dhe lirimin e aksit rrugor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Zhurmat, rreziku tinëzar që i kanoset çdo ditë njerëzve

Zhurmat dhe tingujt e lartë janë jo vetëm acaruese, por prishin ritmin kardiak të zemrës. Një studim gjerman zbuloi se zhurmat e...

Hipizëm, zhvillohet gara në bregdetin e Darëzezës (Foto)

Sot Darëzeza e Fierit mori një tjetër dimension turistik. Kalorës të apasionuar pas kalërimit nga Fieri, Shqipëria, Kosova, Mali i Zi i...

Recent Comments