Saturday, September 26, 2020
Home Njoftime Ja si duhet të veproni nëse doni të reklamoni biznesin tuaj në...

Ja si duhet të veproni nëse doni të reklamoni biznesin tuaj në portalin tonë

Prej me shume se 12 vitesh, faqja “Fieri” ne facebook eshte e angazhuar te informoje qytetaret nga ngjarjet e fundit ne qytet dhe me gjere. Me rreth 90 mije fansa, faqja jone ka nje audience te konsiderueshme per te shperndare nje informacion, ide apo reklame.

Koha e ka treguar qe audienca jone eshte shume aktive, dhe kjo vihet re ne shikueshmerine e postimeve, klikimet por dhe reagimet te cilat nuk kane munguar asnjehere.


Si pasoje e audiences, prej disa vitesh kemi hapur webin FieriSot.com ku pasqyrojme lajme te ndryshme nga vendi dhe bota. Edhe pse perpiqemi te hedhim sa me pak lajme por qe te jene te dobishme, webi yne, eshte nder 200 faqet me te klikuara ne Shqiperi (Sipas Alexa, webin qe merret me rankimin e faqeve ne gjithe boten).

Duke qene se prej vitesh kemi shperndare postime te ndryshme ne sherbim te qytetareve pa asnje lloj pagese, kemi menduar te bejme disa tarifa baze ne menyre qe mos te ngelet askush i perjashtuar, por dhe te justifikojme kohen tone dhe disa pagesa te tonat per shpenzimet e website-s, etj.
Duke filluar qe sot tarifat do te jene:

Njoftim per apartament me qera (1 mije leke te reja)
Njoftim per shitje shtepie apo biznesi (2 mije leke te reja)
Reklame biznesi ne forme artikulli (3 mije leke te reja)

Te gjitha keto do jene me te dhenat dhe fotot qe do na jepni ju. Nese do deshironi qe fotot ti bejme ne, cmimi ndryshon.

Ne rast se do doni qe fotot ti keni nga stafi yne, atehere cmimi shkon 5.000 leke te reja, dhe nese deshironi klip apo foto/video me dron, shkon 15.000 deri ne 20.000 leke te reja.

(Por mund ta xhironi dhe vete klipin me persona te tjere, dhe ne ju a shperndajme ne rrjetet tona sociale me cmimet qe kemi permendur ne fillim.)

Çdo lloj informacioni tjeter per thirrje per ndihme apo humbje objektesh, do te jete falas.

Sqarim, nese doni thjesht ti postoni ne web, pa i shperndare ne faqet tona te facebook-ut, cmimet do jene minimale ose falas.
Mos hezitoni te shkruani dhe qofte per te pyetur.

Keto jane menyrat tona te kontaktit:
Cel(Whatsapp): 069 382 5333
E-mail: fieritoday@gmail.com
Ne inbox ne faqet tona ne facebook “Fieri” “Fieri.al” dhe “Fieri Sot”.
Ose mund te paraqiteni prane ambienteve te “Foto Bele” (Prane Xhamise Fier) dhe te pyesni per me teper detaje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Shi dhe përmbytje në fundjavë, “Mbrojtja Civile” shkresë 5 qarqeve: Ja qytetet në rrezik!

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka dërguar letër pesë prefektuarave në vend, për të marrë masa pasi gjatë fundjavës pritet mot...

Recent Comments