Thursday, January 21, 2021
Home Aktualitet Ky restorant në Fier ofron 24 orë shërbim të plotë pandërprerje

Ky restorant në Fier ofron 24 orë shërbim të plotë pandërprerje

Ndoshta të gjithë fierakët e kane vizituar ose te pakten degjuar Restorantin Albes, i cili eshte pjese e Kompleksit te madh Albes ne hyrjen veriore te qytetit te Fierit.

Albes eshte konceptuar plot shije nga arkitektet italian te cilet kane organizuar ne menyre perfekte ambientet e brendshme dhe te jashtme te restorantit por dhe gjithe kompleksit.


Nuk do kishte asnje kuptim nese keto ambiente nuk do te kishin staf te kualifikuar dhe te kujdesshem ndaj klienteve, ndaj te gjithe qe e vizitojne nje here, ka teper gjasa qe te kthehen serish.


E vecanta e kuzhines se Albes, pervec gatimeve plot kujdes dhe shije, eshte se sherben 24 ore panderprerje te gjithe specialitetet e saj pa u reduktuar as gjate nates.


Gjate dites do te keni mundesi qe edhe nese nuk keni mundesi te shkoni ne restorant, mund te porosisni cdo gje qe eshte ne menu, dhe ajo do vije tek ju e sapogatuar.


Ndersa gjate oreve te nates, mund te shijoni gatimet e kuzhines ne ambientin e restorantit.


Bashkangjitur me kete shkrim, pervec gatimeve te shijshme, mund te shihni dhe menune e pasur dhe te pyesni ose porosisni direkt nga numri celular ne dispozicion cdo gje qe shihni aty. Restoranti gjithashtu ofron ushqime te shpejta (Fast Food) si byrek, pizza, sandwich, etj.

Cel|: 0698114501

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Mjeku fierak u rikonstrukton totalisht shtepine familjes ne nevoje

Para disa muajsh kemi publikuar rastin e familjes Meleq Seferi nga Kallmi i Madh, te cilet ndodheshin ne veshtiresi ekonomike dhe kushte...

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Recent Comments