Saturday, October 23, 2021
Home Aktualitet Media e huaj rendit 10 meshkujt shqiptarë më të pashëm (Foto)

Media e huaj rendit 10 meshkujt shqiptarë më të pashëm (Foto)

alternatetext

Media ndërkombëtare “Conan Daily” ka publikuar së fundmi një artikull ku rendit 10 meshkujt më të pashëm të Shqipërisë për këtë vit. Pjesa më e madhe e 10-shes me shqiptarët më të bukur nuk jetojnë në Shqipëri.

Media ka zgjedhur si të parin në listë, aktorin Niko Pepaj. Më poshtë renditja e plotë me 10 shqiptarët më të pamshëm të vitit 2021:

10 – MEVLAN SHABA

9 – ALBAN SKENDERAJ

8 – VALDRIN MURIQI

7 – ONI PUSTINA

6 – LORIK CANA

5 – NIK XHELILAJ

4 – ENVER GJOKAJ

3 – JURGEN GJASULA

2 – PATRICK RUKAI

1 – NIKO PEPAJ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Nismë bamirësie nga nxënësit e shkollës “Liri Gero”, pako me ushqime për familjet në nevojë

Në kuadër të Ditës Botërore të Luftës kundër Urisë, nxënësit e shkollës "Liri Gero" Ne Fier u...

I kërkuan të vendosë maskën, milioneri kinez zemërohet dhe tërheq të gjitha paratë nga banka

Një milioner urdhëroi stafin e bankës të tërhiqte të gjitha kursimet e tij të jetës pasi një roje sigurie iu kërkua të...

Rama pyet ndjekesit ne facebook, e gjeni dot ku eshte ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që...

Nuk ka paqe për Kretën, regjistrohen tre tërmete në 8 minuta

Kreta nuk po gjen qetësi nga tërmetet, teksa tre lëkundje të njëpasnjëshme kanë tronditur vendin mbrëmjen e sotme në vetëm 8 minuta.

Recent Comments