Saturday, September 26, 2020
Home Njoftime OKAZION!! Shitet vila dykatëshe në Fier (Foto)

OKAZION!! Shitet vila dykatëshe në Fier (Foto)

Shitet nje vile dykateshe ne lagjjen ”29 nentori” prane “Eco-Market”. Secili kat ka nje siperfaqe prej 70m2, gjithashtu edhe nje kopsht prej 40m2.

Kati i pare eshte bosh, ndersa kati i dyte eshte i rregulluar 1+1 me hapesire te bollshme, i mobiluar totalisht.


Vila eshte e sapo rikonstruktuar me standarte cilesore dhe me themele te pershtatshme per kate te me siperme.
Shitet me nje cmim prej 70.000 €

Te interesuarit te telefonojne ne numrin: 069 52 62 222

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Shi dhe përmbytje në fundjavë, “Mbrojtja Civile” shkresë 5 qarqeve: Ja qytetet në rrezik!

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka dërguar letër pesë prefektuarave në vend, për të marrë masa pasi gjatë fundjavës pritet mot...

Recent Comments