Tuesday, August 11, 2020

LATEST ARTICLES

Etleva, vajza që i përloti të gjithë me fjalimin e saj! (VIDEO)

Jeta nuk është treguar shumë bujare me shumë fëmijë dhe familje, një ndër to është dhe Etleva. Vajzës së vogël në jetë i kanë...

Arrestohet në Zvicër për llogari të prokurorisë së Fierit, biznesmeni i fuqishëm shqiptar

Është arrestuar në Zvicër për llogari të prokurorisë së Fierit, Ardian Xhillari, biznesmen i njohur në Shqipëri. Arrestimi eshte kryer per llogari te prokurorise...

Nëntë arsye të forta se pse duhet të hani një portokall në ditë

I ëmbël, plot lëng, e i shijshëm, portokalli është një ndër frutat më popullorë në botë. Sipas studimeve rezulton se portokalli ka më shumë...

Devolli: Apoloninë e ka marrë peng Kokëdhima

Bledar Devolli njihet për deklaratat e tij “pa doreza” dhe të tilla kanë qenë gjatë emisioinin “E hëna sportive” në RTSH. Ai ka folur edhe...

Ishte shpallur ne kerkim kombetar, kapet ne Durres i riu nga Cakrani (Video)

Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, në vijim të punës së tyre për...

Foto-Lajm/ Fieri Sot

       

Dalin pamjet/ Si shpëtuan nga plumbat 4 burra në Fier, autori breshëri lokalit

Dalin pamjet e sulmit te djeshem me arme ne drejtim të një lokali në lagjen “1Maji” në Fier, per fat pa shenuar persona te...

Fasion Mylka, kuzhinieri fierak me nam në Tiranë

Një emër i veçantë për një histori suksesi të veçantë. Ai, si shumë prej nesh, vijnë nga një familje e thjeshtë, por fisnike në...

Sot aksioni për ujin, zbardhet plani i qeverisë/Detaje

Pas energjisë mandatin e parë, sot në orën 11:00 kryeministri Rama prezanton operacionin kundra vjedhjes se ujit. Report tv ka mësuar se operacioni do...

Fier, të shtëna drejt derës së një lokali

Një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të një lokali në lagjen “1 Maji” në qytetin e Fierit. Nga...

Most Popular

Situatë kritike në Fier dhe Patos. Edhe një futbollist rezulton i infektuar

Vatra të reja infeksioni janë shfaqur në Fier dhe Patos me 12 të infektuar nga koronavirusi. Në Patos...

140 raste të reja dhe 5 humbje jete. Rekord rastesh të reja në Fier !!

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në përditësimin e të dhënave të pandemisë së COVID-19, ka njoftuar se në 24 orët e...

Femrat e jetës time kanë pirë më shumë uiski se sa ujë, deputeti hap arkivat, tregon kaçurrelat

Deputeti Kostaq Papa, i cili bëri bujë për deklaratën e tij në Kuvend, ku tha se kur ishte i ri dhe kur...

Përse shpesh njerëzit martohen me një person tjetër nga ai që duan?

Një student e pyeti Profesorin, “Përse shpesh njerëzit martohen me një person tjetër nga ai që duan?”Profesori i tha: “Për t’iu përgjigjur...

Recent Comments