Saturday, September 26, 2020
Home Aktualitet Patos, punimet në rrugën ''Unaza'' (FOTO)

Patos, punimet në rrugën ”Unaza” (FOTO)

Vazhdojnë punimet përgjatë gjithë segmentit të rrugës “Unaza” me sistemimin e kanalizimeve si dhe per rehabilitimin e fushës në krah të stadiumit e cila së shpejti do të kthehet në një qëndër rekreacioni me fusha volejbolli, basketbolli, e tenisi si dhe ambiente pushimi për komunitetitin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Fier/ Kapen i shpallur në kërkim për kultivim dr oge! Ndalohet edhe një 26-vjeçari

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier dhe...

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Recent Comments