Monday, August 3, 2020
Home Aktualitet Perfshihet nga fl aket garazhi me makina ne lagjen "15 tetori"

Perfshihet nga fl aket garazhi me makina ne lagjen “15 tetori”

Nje garazh me makina eshte perfshire nga fl aket ne lagjen “15 tetori”. Ne vendngjarje ndodhen policia dhe zj arrfiksja. Banoret e pallatit te trembur dhe te alarmuar kane lene apartamentet dhe kane zbritur te gjithe poshte.

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 23:50, në lagjen “15 Tetori” Fier në bodrumin e një pallati ku ka të parkuara mjete, dyshohet se në një automjet ka rënë z jarr e për pasojë janë përfshirë nga fl aket edhe disa mjete të tjera.

Në vëndngjarje ndodhen punonjës të shërbimit zja rrfikës, të policisë, FNSH dhe ambulanca dhe po punohet për fikjen e z jarrit.

Shërbimet e Policisë Fier dhe të FNSH po vijojnë me shpejtësi evakuimin e banorëve nga pallati.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon per sqarimin e rrethanave të rënies së zj arrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Ja cilat profesione paguhen më shumë në vendin tonë

Kushdo që kërkon të vazhdojë arsimin e lartë, apo të mësojë për një profesion të caktuar, në finale ka si qëllim të...

U akuzua per nje tender, vellai motres: Nuk me ndihmove…!

Rubrika “Shihemi në gjyq”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë aspak të thjeshtë të zotit Gëzim. Ai rrëfeu në studio...

Greqia ndryshon vendimin, lejon fluturime me Shqipërinë

Autoriteti i Aviacionit Civil grek njoftoi zëvendësimin e direktivës së 1 Gushtit lidhur me fluturimet ajrore drejt dhe nga Shqipëria dhe Maqedonia...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti infektohet me koronavirus: Kam kollë, nga sot jam në izolim

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti nëpërmjet...

Recent Comments