HomeAktualitetPija fut në telashe shqiptarin në Greqi/ Ngacmon dhe dhunon 22-vjeçaren

Pija fut në telashe shqiptarin në Greqi/ Ngacmon dhe dhunon 22-vjeçaren

Published on

spot_img

Një 33-vjeçar shqiptar është futur në telashe në Greqi, pasi e teproi me pijen në një klub nate në Greqi.

I riu shqiptar u akuzua për dhunë fizike dhe ngacmim seksual nga një 22-vjeçare, ndërsa ajo po argëtohej. E reja ka thënë në policia se shqiptari i është afruar duke iu kërkuar të kërcenin bashkë dhe e ka ngacmuar, ndërsa pasi ka hasur në refuzimin e saj, ai e ka dhunuar.

Shqiptari ka arritur t’ia mbathë nga vendngjarja, ndërsa është shpallur në kërkim./gazetashqip

Latest articles

Qeveria vendos: Kush kultivon mbi 1 hektar grurë përfiton 300 mijë lekë subvencion!

Qeveria ka vendosur të mbështesë prodhimin e grurit në këtë periudhë të vështirë për...

Vendimi i fundit i qeverisë/ Pushime të paguara për punonjësit e administratës që dhurojnë gjak vullnetarisht, përfitojnë dhe qytetarët

Të gjithë punonjësit e administratës që dhuron vullnetarisht gjak, do të marrë dy ditë...

Njoftim i RËNDËSISHËM për maturantët, hapet sot portali për aplikimin në universitet, ja afati i fundit

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka njoftuar se duke filluar nga dita e sotmë...

Aksident në Fier, makina përplas fëmijën 4-vjeç, shoqërohet shoferi

Një automjet ka aksidentuar një fëmijë 4 vjeç në fshatin Vlosh të Fierit. Fëmija ndodhet...

More like this

Qeveria vendos: Kush kultivon mbi 1 hektar grurë përfiton 300 mijë lekë subvencion!

Qeveria ka vendosur të mbështesë prodhimin e grurit në këtë periudhë të vështirë për...

Vendimi i fundit i qeverisë/ Pushime të paguara për punonjësit e administratës që dhurojnë gjak vullnetarisht, përfitojnë dhe qytetarët

Të gjithë punonjësit e administratës që dhuron vullnetarisht gjak, do të marrë dy ditë...

Njoftim i RËNDËSISHËM për maturantët, hapet sot portali për aplikimin në universitet, ja afati i fundit

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka njoftuar se duke filluar nga dita e sotmë...