Wednesday, October 28, 2020
Home Njoftime Shitet apartament 2+1 në lagjen 15 tetori (Foto)

Shitet apartament 2+1 në lagjen 15 tetori (Foto)

Apartamenti eshte ne lagjen 15 tetori rruga “Alfred Gjini” kati i 7.

Eshte 105.7 meter katror. Eshte e organizuar 2+1+2. Orientimi jug perendim.

Ka punime cilesore te kryera nga ne. Apartamenti ka pamje nga parku me shume drite.

Gjithashtu disponon gjithe dokumentacionin e nevojshem.


Cmimi 55 mije euro i diskutueshem.Nr i tel 0698458288 ose 0676362078.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

“Urime, sapo fituat 700 mijë dollarë”/ Policia jep alarmin: Kujdes! Ja si ju mashtrojnë përmes WhatsApp

“Urime, sapo fituat 700 mijë dollarë”! Nëse në telefonin tuaj ka ardhur ky mesazh, atëhere keni kujdes pasi është vetëm një mashtrim.

Lidhja mes artritit dhe osteoporozës tek gratë – Këshillat e mjekëve

Në të gjithë botën 1 në 3 gra dhe 1 në 5 burra preken nga ndonjë sëmundje e kockave apo lloje të...

Brokoli Të Pjekur Me Djathë – Fantastike Për Shijen dhe Shëndetin

Vlerat ushqimore të tij, e bëjnë brokolin një nga perimet e gjelbra më të shëndetshme në botë. Bëhet fjalë për një perime...

Produkt i ri turistik, bregdeti i Darëzezës shndërrohet në një “pistë” hipizmi

Për herë të parë, bregdeti i Darëzezës në Fier do të shndërrohet në një “pistë” hipizmi. Drejtoresha e Turizmit...

Recent Comments