Tuesday, November 24, 2020
Home Njoftime Shitet apartament 2+1, ne lagjen "16 Prilli" (Foto)

Shitet apartament 2+1, ne lagjen “16 Prilli” (Foto)

Shitet apartament 2+1, 93 meter katror ne lagjen 16 Prilli, prane Kadastres dhe stadiumit kati i 5-te.

Apartamenti eshte i organizuar: dy dhoma gjumi, sallon-kuzhine bashke, dy ballkone dhe nje banje plus dhe korridori.


Pallati eshte me ashensor dhe me 6 kate,dhe eshte pallat i ri, i ndertuar 5 vitet e fundit.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet keshtu sic e shihni ne foto dhe ka orientim nga jug-perendimi pra i kalon dielli pjesen me te madhe te dites..

Ambientet e shtepise jane te ngrohta ne dimer dhe te fresketa ne behar, dritaret jane dopio xham. Pallati ka gjithsej 16 familje.


Cmimi i diskutueshem. Mos hezitoni te pyesni per cdo informacion ne numrin 0692430855

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Zhurmat, rreziku tinëzar që i kanoset çdo ditë njerëzve

Zhurmat dhe tingujt e lartë janë jo vetëm acaruese, por prishin ritmin kardiak të zemrës. Një studim gjerman zbuloi se zhurmat e...

Hipizëm, zhvillohet gara në bregdetin e Darëzezës (Foto)

Sot Darëzeza e Fierit mori një tjetër dimension turistik. Kalorës të apasionuar pas kalërimit nga Fieri, Shqipëria, Kosova, Mali i Zi i...

Recent Comments