Tuesday, November 24, 2020
Home Njoftime Shitet apartament tek "Kompleksi Mertiri" ne qytetin e Fierit (Foto)

Shitet apartament tek “Kompleksi Mertiri” ne qytetin e Fierit (Foto)

Shitet apartament ne lagjen “Konferenca e Pezes” prane qendres se qytetit te Fierit.

Apartamenti eshte i organizuar 2 dhoma + 1 kuzhine, plus 2 ballkone dhe dy banjo.

Ne total eshte 107m2 siperfaqe dhe disponon hipoteke.

Shtepia eshte e pabanuar, dhe shitet per arsye emigrimi.
Cel: 0693306694
Cmimi 55.000 euro (I diskutueshem)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Shqiptarët kanë mesatarisht 560 euro kredi për frymë, kryeson Tirana

Shqiptarët kanë mesatarisht 69 mijë lekë ose rreth 560 euro kredi për frymë. Të dhënat e Bankës së Shqipërisë dhe Instat tregojnë...

Sot, 327 raste te reja dhe 9 humbje jete.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Zhurmat, rreziku tinëzar që i kanoset çdo ditë njerëzve

Zhurmat dhe tingujt e lartë janë jo vetëm acaruese, por prishin ritmin kardiak të zemrës. Një studim gjerman zbuloi se zhurmat e...

Hipizëm, zhvillohet gara në bregdetin e Darëzezës (Foto)

Sot Darëzeza e Fierit mori një tjetër dimension turistik. Kalorës të apasionuar pas kalërimit nga Fieri, Shqipëria, Kosova, Mali i Zi i...

Recent Comments