Saturday, September 26, 2020
Home Njoftime Shitet biznesi i fustaneve ne qender te qytetit (Foto)

Shitet biznesi i fustaneve ne qender te qytetit (Foto)

Fustane nusërie mjaft tërheqës pjesë e koleksionit 2020-2021. Fustanet përrallorë të këtij butiku, shoqërohen edhe me aksesorët përkatës, unaza, kurora, etj.


Okazion!

Biznesi “Katerina SPOSA” ka një periudhë 10 vjecare qe operon ne tregun e zbukurimit të nuseve e dhëndurrëve për ceremoninë më të rëndësishme të jetës. Doni të dukeni si një zanë, si një princeshë, fustanet e kostumet koleksionit 2020-2021 jua mundësojnë këtë e sharmi juaj për ceremoninë martesore do të jetë marramendës.

Kjo është një mudësi për këdo që dëshiron të hyjë në biznes, e për më tepër, një biznes I njohur pas një pune disa vjecare. Cdo biznes e ka problem krijimin e klientelës, ndërkohë, klientelën dhe njohjet këtu janë të gatshme. Nxitoni! Përfitoni!

Na gjeni në qendër të qytetit, përballë bar “Center”, në bulevardin qendror të qytetit, përbri hotel “Fieri”.
Për më shumë informacion na shkruani në faqen tonë “Moda greke EXIS Katerina/Katerina Spossa”, ose ne numrin e celularit ;
0692147081
0694263846

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Kreativiteti në izolim, 15 vjeçarja krijoi biznesin e veçantë

Instagrami është kthyer në një ndër rrjetet sociale i cili po përdoret jo vetëm për të krijuar miqësi dhe për të ndarë...

Shpërthejnë komentet në rrjet. Ish-deputeti i bën propozimin e ëndrrave Rudina Dembacajt

Rudina Dembacaj është përfolur shumë pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Alex dhe lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku. Shumë ndjekës e...

124 raste të reja dhe 3 humbje jete. Rriten rastet në Fier gjatë 24 orëve të fundit

Është rënduar sërish bilanci nga koronavirusi në vendin tonë, ku pas një dite pa asnjë humbje jete, kanë ndërruar jetë tre pacientë,...

Shi dhe përmbytje në fundjavë, “Mbrojtja Civile” shkresë 5 qarqeve: Ja qytetet në rrezik!

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka dërguar letër pesë prefektuarave në vend, për të marrë masa pasi gjatë fundjavës pritet mot...

Recent Comments