Sport

Espanjoli rikthehet në La Liga, Keidi Bare: Kemi luftuar shumë, tani është koha për të shijuar

Espanjoli rikthehet në La Liga, pas triumfit 2-0 në finalen e “Play Off”-it mbrëmjen e djeshme. Një meritë të jashtëzakonshme për këtë sukses ka edhe mesfushori fierak, Keidi Bare, që dha një kontribut të çmuar falë paraqitjeve të tij mbresëlënëse. Ai ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale.

Cest la vie

 

Postimi i plotë

ESPANJOL ËSHTË Në Të PARëN! 💙
Ka qenë një sezon i vështirë në çdo kuptim, por me shumë punë dhe mund ia kemi arritur qëllimit. Kemi luftuar deri në fund ashtu siç e meriton kjo mburojë dhe e kemi kthyer Espanjolin aty ku duhet. Faleminderit për mbështetjen tuaj gjithmonë. Tani është koha për të shijuar, pushuar dhe rimbushur bateritë tuaja për gjithçka që vjen më pas.

Screenshot 2024 06 24 150620

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button