Lajme

Aksident në aksin Fier-Patos, “Audi” përplaset me “Ford”-in, përfundojnë në spital disa persona

Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në rrugën nacionale Fier-Patos në vendin e quajtur Grizë.

Cest la vie

Dy automjete, të tipit tip “Audi” dhe një “Ford”, janë përplasur me njëra-tjetrën duke shkaktuar jo vetëm dëme materiale, por edhe disa të plagosur.

Mësohet se personat e lënduar janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forca të policisë dhe ekspertë të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button