Lajme

Ndalohet çifti i ri në Lushnje: Bënë video seksuale me fëmijën 2 vjeç dhe e hodhën në internet

Burrë e grua janë ndaluar nga policia në Lushnje. Uniformat blu njoftojnë se çifti i bashkëshortëve, të dy nga 23 vjeç kanë realizuar video me natyrë seksuale me fëmijën e tyre 2 vjeç. Më pas i kanë postuar ato në rrjetet sociale.

Cest la vie

“Komisariati i Policisë Lushnjë ndaloi shtetasit F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe (bashkëshortë), banues në Lushnjë, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë realizuar video me natyrë seksuale, me fëmijën e tyre 2 vjeç, dhe i kanë postuar ato në rrjetet sociale”, njoftoi policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button