Monday, June 21, 2021
Home Aktualitet Aksidenti në qendër të Fierit, automjeti përplas nënën me dy fëmijët e...

Aksidenti në qendër të Fierit, automjeti përplas nënën me dy fëmijët e saj. Drejtuesi largohet nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.

Makina ka përplasur një grua bashkë me dy fëmijët e saj dhe më pas është larguar. Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit.

Makina mësohet se ka qene duke lëvizur në bulevard, ndërsa ka përplasur nënën dhe dy fëmijët. Ata kane patur lendime ne trup e gjymtyre, dhe janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Fierit.

Burime pranë këtij spitali kanë bërë me dije se gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e stabilizuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Nesër, solstici veror, kur ndodh dhe si ndikon në jetën e njeriut në Tokë

21 qershori është dita më e gjatë e vitit, e cila shënon edhe fillimin e stinës së verës në hemisferën veriore. Ky...

E rëndë / Bie nga fiku, ndërron jetë 17 vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçe ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Lushnje pasi aksidentalisht ka rënë nga pema. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Degradon situata, vëllezërit heqin rripat e pantallonave (Video)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë...

Debat me tone të ashpra: Eduardi e quan vëllain monstër, nuk do ta shohë me sy…

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë të ftuar Eduardi dhe Gramozi, dy vëllezër të...

Recent Comments