Monday, January 17, 2022
alternatetext
Home Foto

Foto

Kur bora Fierin e mbuloi (Foto+Video)

Si sot një vit më parë qyteti i Fierit u mbulua  nga dëbora. Prej 30 vitesh në  qytetin tonë nuk kishte  rënë borë me...

Chloe Fashion bën oferta fantastike me rastin e 1 vjetorit të hapjes

Dyqani i veshjeve per femra i cili ndodhet ne bulevardin "Jakov Xoxa" (Pedonale) ben oferta me rastin e 1 vjetorit te hapjes se dyqanit....

Fieri më i bukur se kurrë! Mos i humbisni këto foto.

Fieri i 2018-tes, ndryshe nga vitet e kaluara, duket me i bukur, ashtu sic e tregojne dhe keto foto. Ju ftoj ti shihni, dhe...

Qyteti i Fierit hedh hapat e parë të 2018 (FOTO)

Qyteti i Fierit i eshte kthyer sot jetes normale pas festimeve te nderrimit te viteve. Qe ne oret e para te mengjesit qe perkon...

Zbukurohet Fieri, atmosfera festive në foto

Atmosfera festive e festave  të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri perfshin edhe qytetin e Fierit. Ashtu siç eshte bere tradite, ne sheshin qendror jane ndezur...

Një ditë me diell në Parkun Qëndror të Fierit (FOTO)

Pas rreshjeve të vazhdueshme të ditëve të fundit, qytetarë të moshave të ndryshme kanë përfituar nga dielli i ngrohtë për të shijuar qetësinë dhe...

Festat e Nëntorit, Fieri vishet kuqezi (FOTO)

Qyteti i Fierit është zbukuruar me flamujt kuqezi. Në çdo rrugë ndihet atmosfera festive me rastin e 28-29 Nëntorit.  Gjatë këtyre ditëve do të...

Foto / Kështu dukej Fieri në vitet 80-të

Në rrjetet sociale ka shume nostalgjikë që postojnë vazhdimisht foto të Fierit gjatë periudhës së komunizmit. Këto janë disa foto të shkrepura nga fotografi...

Rruga “Mujo Ulqinaku” gjatë natës, thjesht magjike!

Kryebashkiaku Subashi ka postuar mbreme ne profilin e tij ne facebook disa foto nga rruga "Mujo Ulqinaku" gjate oreve te vona te nates. ...

Foto-Lajm/ Fieri Sot

       

Most Read

“Isha i papjekur”, pas deklaratës së vjehrrit i kthehet nusja: 70 vjeç u poqe?! (Video)

Petriti ka sjellë në një seancë ndërmjetësimi nusen e djalit Albanën. Konflikti mes tyre ka lindur kur nusja i ka kërkuar që të largohet...

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i drejtohet vjehrrit (Video)

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

“Do ta kesh tradhtuar”, 35 vjeçarja tregon çfarë i tha polici kur denoncoi dhunën e ish-bashkëshortit (Video)

Kalvari i gjatë i vuajtjeve të Aurorës ka nisur qëkur ishte fëmijë 10 vjeçe. Në adoleshencë ajo pranoi që të martohej me një burrë...

“Turp që një parti e djathtë drejtohej nga një ish-komunist” – Agron Kapllanaj tregon çfarë i tha mjekja fierake për Berishën: Djemtë me flokë...

Kreu i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit, Agron Kapllanaj gjatë takimit të kryedemokratit Basha me simpatizantët e kësaj force politike në këtë qytet...