HomeLifeStyle

LifeStyle

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e tij. Fatmirësisht falë ndërhyrjes në kohë të policisë, është bërë e mundur parandalimi i përshkallëzimit të situatës dhe prangosja e 40-vjeçarit. Ndërkohë materialet proceduriale i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për Primaret në qarkun e Fierit. Ai shprehet se ka vendosur të kandidojë pasi e ndjen si detyrim qytetar dhe politik, ndërsa shton se gara është ajo që përzgjedh më të mirin,...
spot_img

Keep exploring

Endri Prifti: Sikur një mijë të zeza të ketë ish-bashkëshortja ime, është nëna e djalit tim

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak javë më parë bëri një denoncim në emisionin...

E lindi me nënë zëvendësuese, modelja shqiptare rrëfen rrugëtimin e djalit të saj: Qëndroi si embrion në ngrirje që në vitin 2018

Jeta e Angela Martinit ka ndryshuar shumë në katër muajt e fundit. Modelja shqiptare...

“Pse nuk martohesh, je e freskët”/ Monika Lubonja jep përgjigjen epike

Aktorja Monika Lubonja iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në rrjetet sociale,...

Sa ka ndryshuar! Noçja e ‘Big Brother’ bëhet nënë për herë të dytë (Foto)

Najada Konomi, ose e njohur ndryshe si Noçja e “Big Brother” është bërë nënë...

“Më merrnin lekët që më hidhnin”, Maja tregon marrëveshjen që nuk do bëjë më kurrë në dasmë

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Maja ka treguar se në cdo dasëm që...

Florjan Binaj flet për herë të parë pasi konfirmoi largimin nga “Portokallia”

Një nga lajmet kryesore të ditëve te fundit ka qene pikërisht largimi i Florjan...

Martohet biznesmeni shqiptar ne Amerike me nje dasem perrallore, leku fluturon ne ajer (Foto)

Një dasmë e madhe mblodhi mbrëmë në New York emra të njohur të shoubizit...

“Merr vesh nga futbolli apo di aq sa gjyshja ime?” Beniada Nishani i përgjigjet ndjekësit

Që pas daljes nga “Big Brother VIP” Beniada Nishani është bërë pjesë e një...

E quajtën ‘balenë’ dhe ‘lopë’, reagon Ronela Hajati

Ronela Hajati, këto ditë ndodhet në Barcelonë. Këngëtarja ka shkuar në Spanjë bashkë me ekipin...

“Më mirë të jesh e divorcuar se e tradhtuar dhe…”/ Monika zbulon nëse do lejonte që Tea të hynte në “Për’puthen”

Aktorja e njohur, Monika Lubonja, ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në “Për’puthen Prume”,...

“Intervista hajvanësh”/ Ilir Shaqiri bën deklaratën e fortë, por kë nga ish-banorët e BBV po ironizon balerini

Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja, kanë qenë mjaft të komentuar gjatë qëndrimit të tyrë...

Rrëfehet Monika: Pas divorcit, sherri mes Fifit dhe Semit një traumë për mua

Që pas daljes nga Big Brother, Monika ka zbuluar përjetimet e saj brenda në...

Latest articles

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për...

Policia e Fierit me “dorë të hekurt”, bën namin me heqje patentash

Policia Rrugore Fier/ Kontrolle nga Policia Rrugore, të përqendruara në drejtim të shkeljeve që...

Ilir Meta “hedh dritë” mbi historinë e tij të dashurisë: Ja si u njoha me Monikën, falenderoj PS-në!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka treguar njohjen e tij me bashkëshorten...