HomeNjoftime

Njoftime

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e tij. Fatmirësisht falë ndërhyrjes në kohë të policisë, është bërë e mundur parandalimi i përshkallëzimit të situatës dhe prangosja e 40-vjeçarit. Ndërkohë materialet proceduriale i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për Primaret në qarkun e Fierit. Ai shprehet se ka vendosur të kandidojë pasi e ndjen si detyrim qytetar dhe politik, ndërsa shton se gara është ajo që përzgjedh më të mirin,...
spot_img

Keep exploring

Shitet apartament 2+1 ne lagjen “Apollonia” ne Fier

Shitet apartament kati i 7-te 120 meter katror ne lagjen Apollonia ne Fier. Apartamenti eshte...

Shitet toka me siperfaqe 360 m2, ne lagjen “16 Prilli” ne Fier

Shiten toka me siperfaqe 360 m2, (nga te cilat 300 m2 jane me dokumenta...

Shitet hyrja 2+1 ne lagjen “Kastriot” ne Fier

Shitet hyrja, 2 dhoma gjumi + sallon ne lagjen "Kastriot" (perbri gjimnazit "Janaq Kilica"). Hyrja...

Shitet vila 2 kateshe ne qytetin e Fierit (Foto)

Shitet Vile 2 kateshe ne lagjen "Sheq i Vogel" ne Fier E gjithe shtepia ka...

Kompleksi Albes kerkon te zgjeroje stafin, ja pozicionet qe kerkohen

Kompleksi Albes ne hyrjen veriore te qytetit te Fierit, eshte nje nga bizneset me...

Jepet me qira ambienti 140m2 në pedonalen e vogël në Fier

Jepet me qira ambient biznesi kati 140m2 ne rrugen me te frekuentuar te Fierit...

Jepet me qira apartamenti 1+1 në lagjen “15 Tetori”, Fier (Foto)

Jepet me qira apartament 1+1 i sapo rikonstruktuar, me ballkon dhe kuzhine me vete,...

Shitet ose jepet me qira shtëpia në lagjen “Sheq i Madh”, Fier

Shitet ose jepet me qira shtepia e mobiluar, 150m2 + truall 950m2, 3 dhoma...

Jepet me qira hyrja 1+1, në lagjen “Liri Gero” Fier

Jepet me qira hyrje 1+1 , e mobiluar. Ne lagjen “Liri Gero” FIER, parafabrikati nr...

Java nis me shi e rrebesh, më pas…/ Mësoni si do të jetë moti për 7 ditët që vijnë

Java do të nisë me shi dhe rrebesh, ndërsa pritet që të ndryshojë ditët...

Shitet apartamenti 121m2 në qendër të Lushnjes (Foto)

Shitet apartamenti ne katin e 8-te te banimit 121m2, 2 dhoma, sallon, korridor i...

OKAZION- Shitet parkingu 500m2 në lagjen 8 shkurti, Fier

OKAZION- Shitet PARKINGU 500m2, me çertifikatë pronësie dhe leje ndërtimi për Parking. Adresa: Rruga “Thoma...

Latest articles

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për...

Policia e Fierit me “dorë të hekurt”, bën namin me heqje patentash

Policia Rrugore Fier/ Kontrolle nga Policia Rrugore, të përqendruara në drejtim të shkeljeve që...

Ilir Meta “hedh dritë” mbi historinë e tij të dashurisë: Ja si u njoha me Monikën, falenderoj PS-në!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka treguar njohjen e tij me bashkëshorten...