HomeSociale

Sociale

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e tij. Fatmirësisht falë ndërhyrjes në kohë të policisë, është bërë e mundur parandalimi i përshkallëzimit të situatës dhe prangosja e 40-vjeçarit. Ndërkohë materialet proceduriale i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për Primaret në qarkun e Fierit. Ai shprehet se ka vendosur të kandidojë pasi e ndjen si detyrim qytetar dhe politik, ndërsa shton se gara është ajo që përzgjedh më të mirin,...
spot_img

Keep exploring

“Më përzuri për dashnoren”, Eglantina: O Zot, çfarë bëra?

Ndërsa rrëfimi i Eglantinës thellohet e mbushet me detaje gjatë seancës së “Shihemi në...

Në gjyq me bashkëshortin, i tregova babait: Ai solli një femër tjetër në krevatin tonë (Video)

Seanca e ndërmjetësimit të “Shihemi në Gjyq” hapet me një konflikt të rënduar midis...

“T’i merrja erë, le të mos na dojë”, halla i lutet mbesës për një përqafim (Video)

Feride priti plot 38 vite për të njohur mbesën e saj, Vitrinën. Pasi e...

“As të njohim, as na njeh”, mbesa habitet kur sheh hallën që nuk e ka takuar kurrë (Video)

Vitrina, mbesa e humbur prej 38 vitesh e Feridesë, e ka pranuar ftesën e...

Nuk e ka parë prej 38 vitesh, halla kërkon mbesën e humbur (Video)

Feridenë dhe vajzën e saj, Bajamen, i ka sjellë një histori e vjetër në...

“Nga oficer u bë tregtar për të mbajtur familjen”, vajzat rrëfejnë sakrificat e babait (Video)

Rozana dhe Sonila janë dy motra që jetojnë në Angli me familjet e tyre....

Surprizojnë babain për 80-vjetor, vajzat: Ndihemi fajtorë që nuk na keni pranë (Video)

Në prag të 80-vjetorit të babait të tyre, Rozana e Sonila kanë ardhur posaçërisht...

“Kam punuar dhe në ndërtim”/ Regjisori fierak flet për sakrificat në SHBA dhe filmin e ri: Kemi si synim Netflix-in (Video)

Skenaristi dhe regjisori, Bujar Alimani ka provuar suksesin jo vetëm në Shqipëri me filmat...

U arrestua se dhunoi gruan/ I riu rrëfen si ndodhi ngjarja: Zbulova tradhtinë, është hera e katërt që ajo ikën nga shtëpia ime! (Video)

Dhunoi gruan, arrestohet autori. Ky është lajtmotivi më i shumë prej edicioneve të lajmeve në...

Të lidhur si kafshë, si trajtohen banorët e Qendrës së Zhvillimit në Shkodër (Video)

Në vitin 2014 dhe 2016 në emisionin “Stop” janë transmetuar pamje nga Qendra e...

E rëndë/ Burri në kurbet, nusja akuzon vjehrrin’: Më ngacmon, më thotë të dua ty! (Video)

Një histori tronditëse rrëfeu pasditen e kësaj të marte në studion e emisionit ’Pa...

Burri mbyti gruan me jastëk, prindërit e viktimës: Tentoi të fshehë kufomën, mbesa thotë; ‘do vrasë vëllain e motrën’ (Video)

Mëngjesi i 23 marsit të 2019 ishte i fundit për 32-vjeçaren Gurije Hysën duke...

Latest articles

Armën “në kokë” kushëririt, parandalohet vrasja! Policia prangos 40-vjeçarin

Një 40-vjeçar në fshatin Dorëz të Tiranës ka kanosur me armë zjarri kushëririn e...

Primaret në PD, zbulohet kandidati i parë për Fierin: Kam vendosur të marr pjesë në garë sepse e ndjej detyrim qytetar dhe politik

Evdar Kodheli është kandidati i parë që konfirmon pjesëmarrjen e tij në garën për...

Policia e Fierit me “dorë të hekurt”, bën namin me heqje patentash

Policia Rrugore Fier/ Kontrolle nga Policia Rrugore, të përqendruara në drejtim të shkeljeve që...

Ilir Meta “hedh dritë” mbi historinë e tij të dashurisë: Ja si u njoha me Monikën, falenderoj PS-në!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka treguar njohjen e tij me bashkëshorten...