Monday, June 21, 2021
Home Uncategorized Çmenduria në sheshin Skënderbej, kush është i riu që t errorizoi sot...

Çmenduria në sheshin Skënderbej, kush është i riu që t errorizoi sot Tiranën

Drejtuesi i mjetit që në mes të ditës theu barrierat e vendosura rreth e rrotull sheshit “Skënderbej” dhe rrezikoi qytetarët dyshohet se ishte i dr oguar. Ai është identifikuar si shtetasi Arben Mema.

I riu është neutralizuar nga një 22-vjeçar, i identifikuar si Klodian.

“Mendova që është akt t errorist. U frikësuam ndalëm njerëzit, por ai u vërsul drejt njerëzve. Pasi u ndalua makina u afruam për të parë çfarë ndodhi. Ai ndaloi në mes të sheshit, e ktheu makinën, i erdhën disa persona afër dhe se ndalën dot, pastaj u vërsul drejt njerëzve.

Nuk e di se çfarë mendonte por thjesht mu duk shumë e rrezikshme mënyra si ecte. M’u duk shumë e rrezikshme dhe e vetmja formë ishte ti hyja përmes dritares.

Unë gjithë jetën time jam marrë me stërvitje. Më ndihmuan qytetarët. Pasi i rashë me këmbë në fytyrë, pas goditjes që mori ai sfoli fare. Se njoh fare”, tha Klodiani për mediat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Nesër, solstici veror, kur ndodh dhe si ndikon në jetën e njeriut në Tokë

21 qershori është dita më e gjatë e vitit, e cila shënon edhe fillimin e stinës së verës në hemisferën veriore. Ky...

E rëndë / Bie nga fiku, ndërron jetë 17 vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçe ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Lushnje pasi aksidentalisht ka rënë nga pema. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Degradon situata, vëllezërit heqin rripat e pantallonave (Video)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë...

Debat me tone të ashpra: Eduardi e quan vëllain monstër, nuk do ta shohë me sy…

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë të ftuar Eduardi dhe Gramozi, dy vëllezër të...

Recent Comments