Monday, January 17, 2022
Home Foto Do të mahniteni nga këto foto të realizuara nga ky fotograf fierak

Do të mahniteni nga këto foto të realizuara nga ky fotograf fierak

alternatetext

Ariol Callo, edhe pse i ri ne moshe, numeron plot 20 vite eksperience ne fushen e fotografise dhe videokamerave. Ai eshte padyshim nje prej fotografeve me te kerkuar ne qytetin e Fierit, per evente te ndryshme, sidomos ne ceremonite martesore te cilat kulmojne ne sezonin e veres. Ne po ju tregojme disa prej fotove te shkrepura prej tij, te cilat jane nje “grimce” shume e vogel ne punen e tij shumevjecare. Ne rast se jeni te interesuar, Ariolin mund ta gjeni prane ambienteve te Foto Bele, prane Xhamise.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

“Isha i papjekur”, pas deklaratës së vjehrrit i kthehet nusja: 70 vjeç u poqe?! (Video)

Petriti ka sjellë në një seancë ndërmjetësimi nusen e djalit Albanën. Konflikti mes tyre ka lindur kur nusja i ka kërkuar që të largohet...

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i drejtohet vjehrrit (Video)

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

“Do ta kesh tradhtuar”, 35 vjeçarja tregon çfarë i tha polici kur denoncoi dhunën e ish-bashkëshortit (Video)

Kalvari i gjatë i vuajtjeve të Aurorës ka nisur qëkur ishte fëmijë 10 vjeçe. Në adoleshencë ajo pranoi që të martohej me një burrë...

“Turp që një parti e djathtë drejtohej nga një ish-komunist” – Agron Kapllanaj tregon çfarë i tha mjekja fierake për Berishën: Djemtë me flokë...

Kreu i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit, Agron Kapllanaj gjatë takimit të kryedemokratit Basha me simpatizantët e kësaj force politike në këtë qytet...

Recent Comments