Sunday, May 16, 2021
Home Aktualitet Fier, rrëzohet rrapi shekullor, dëmtohen katër makina (Foto)

Fier, rrëzohet rrapi shekullor, dëmtohen katër makina (Foto)

Një rrap shekullor është rrëzuar përtokë në aksin rrugor Fier-Vlorë. Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të mëngjesit.

Pema ka rënë pranë disa makinave në parkim, duke dëmtuar 4 prej tyre.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zhvendosjen e pemës dhe lirimin e aksit rrugor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Partia Demokratike shkon në zgjedhje, ja kur do zgjidhet kryetari i ri

Partia Demokratike do të shkojë në zgjedhje të brendshme më 13 qershor. Sipas informacioneve të para, Lulzim Basha do të rikandidojë për...

Sot finalja e Miss Universe, kush është 23-vjecarja që përfaqëson Shqipërinë!

Nata finale e Miss Universe 2020 do të mbahet sonte. Edicioni i 69-të i konkursit të bukurisë do të mbahet në Florida,...

Njihuni me 3 vjeçarin më të ditur në Shqipëri

Elio Driza ka filluar të lexojë që kur ishte 18 muajsh. Tani Elio është 3 vjeç e gjysmë dhe ka lexuar mbi...

Zbardhen debatet nga mbledhja e Kryesisë së PD

Zbardhet përplasja mes kryedemokratit Lulzim Basha dhe anëtarit të Kryesisë, Fatbardh Kadilli. Ka nisur tejet e tensionuar mbledhja e Kryesisë. Pas fjalës...

Recent Comments