Monday, January 17, 2022
Home Foto Fieri #10YearChallenge (Foto-Pjesa 1)

Fieri #10YearChallenge (Foto-Pjesa 1)

alternatetext

 

Neper rrjetet sociale aktualisht eshte duke u perhapur me shpejtesi nje trend i ri.

Facebook, Instagram dhe Twitter po ”shperthejne” ne postime #10YearChallenge, bashkim fotosh nga 2009 dhe 2019. Ne te jane perfshire edhe shume njerez te famshem me postimet e tyre.

Menduam qe pjese e kesaj sfide te behet edhe portali #fierisot.com, me disa pamje te qytetit tone gjate vitin 2009, krahasuar me vitin 2019.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

“Isha i papjekur”, pas deklaratës së vjehrrit i kthehet nusja: 70 vjeç u poqe?! (Video)

Petriti ka sjellë në një seancë ndërmjetësimi nusen e djalit Albanën. Konflikti mes tyre ka lindur kur nusja i ka kërkuar që të largohet...

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i drejtohet vjehrrit (Video)

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

“Do ta kesh tradhtuar”, 35 vjeçarja tregon çfarë i tha polici kur denoncoi dhunën e ish-bashkëshortit (Video)

Kalvari i gjatë i vuajtjeve të Aurorës ka nisur qëkur ishte fëmijë 10 vjeçe. Në adoleshencë ajo pranoi që të martohej me një burrë...

“Turp që një parti e djathtë drejtohej nga një ish-komunist” – Agron Kapllanaj tregon çfarë i tha mjekja fierake për Berishën: Djemtë me flokë...

Kreu i Partisë Demokratike për Qarkun e Fierit, Agron Kapllanaj gjatë takimit të kryedemokratit Basha me simpatizantët e kësaj force politike në këtë qytet...

Recent Comments