Saturday, October 23, 2021
Home Ekonomi Hapet në Fier magazina gjigande që ju ofron çmime të lira për...

Hapet në Fier magazina gjigande që ju ofron çmime të lira për artikujt ushqimorë dhe industrial (Foto)

alternatetext

Eshte hapur diten e sotme (24 Gusht 2020) ne Zhupan te Fierit, Cash & Carry ose vendi ku mund te blini produkte ushqimore dhe industriale me shumice dhe pakice.

Ky vend do jete pika furnizuese e shume tregtareve te Fierit dhe me gjere per produkte te ndryshme te jetes sone te perditshme, por pika me e forte e super-magazines do jene aksesoret ndihmes per baret dhe restorantet, si psh letra e aluminit per kuzhine, letra e pjekjes, bombulat e gazit, gotat plastike dhe te letres, vasketat e ushqimit, etj.


E themeluar nga Demir Duraj ne vitin 1993 me plot 27 vite eksperience, kjo njesi shitjeje, ka fituar ekskluzivitetin e produkteve qe permendem me siper si dore e pare ne Shqiperi, nen emrin Rimmed Sh.p.k.


Duke filluar nga sot, kjo njesi shitjeje do te jete e hapur per gjithe klientet nga ora 07 deri ne 21:00. Adresa, rruga Nacionale Fier – Vlore, 200 metra nga kthesa e Azotikut drejt “Qafes se Koshovices”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Prokurorja shqiptare që po përballet me kërcënimet me vdekje në SHBA

Një prokurore shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka kërkuar ndihmë për sigurinë e saj, pasi thotë se ka marrë me...

Nismë bamirësie nga nxënësit e shkollës “Liri Gero”, pako me ushqime për familjet në nevojë

Në kuadër të Ditës Botërore të Luftës kundër Urisë, nxënësit e shkollës "Liri Gero" Ne Fier u...

I kërkuan të vendosë maskën, milioneri kinez zemërohet dhe tërheq të gjitha paratë nga banka

Një milioner urdhëroi stafin e bankës të tërhiqte të gjitha kursimet e tij të jetës pasi një roje sigurie iu kërkua të...

Rama pyet ndjekesit ne facebook, e gjeni dot ku eshte ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që...

Recent Comments