Monday, June 21, 2021
Home Uncategorized Italiani beqar futet në Përputhen vetëm për Luljetën, 64 vjeçarja nuk përmbahet

Italiani beqar futet në Përputhen vetëm për Luljetën, 64 vjeçarja nuk përmbahet

Emisionit Për’Puthen +40 i është bashkuar edhe një konkurrent i ri që është italian. Giusseppe Mara është bërë pjesë e emisionit vetëm për Luljetën.

Ai e ftoi 64-vjeçaren në një takim 4 minutash, ku nuk mungoi kimia mes tyre.

Pasi 60-vjeçari shprehu pëlqimin ndaj saj, Luljeta gati sa nuk iu hodh në krahë për ta përqafuar.

Giusseppe: Të kam parë në TV, jo shaka jam shumë serioz. Me mua nuk ka shaka, erdha këtu se të kam parë dua të të njoh ke energji je pozitive, ka njerëz 50 vjeç dhe janë të vdekur.

Luljeta: Jam energjike jam reale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Nesër, solstici veror, kur ndodh dhe si ndikon në jetën e njeriut në Tokë

21 qershori është dita më e gjatë e vitit, e cila shënon edhe fillimin e stinës së verës në hemisferën veriore. Ky...

E rëndë / Bie nga fiku, ndërron jetë 17 vjeçarja

Një vajzë 17-vjeçe ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Lushnje pasi aksidentalisht ka rënë nga pema. Ngjarja ka ndodhur në fshatin...

Degradon situata, vëllezërit heqin rripat e pantallonave (Video)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë...

Debat me tone të ashpra: Eduardi e quan vëllain monstër, nuk do ta shohë me sy…

Të ftuar në rubrikën “Shihemi në Gjyq” kanë qenë të ftuar Eduardi dhe Gramozi, dy vëllezër të...

Recent Comments